Gry planszowe

Kącik planszowy dla graczy w Galerii Bronowice


Autor: Redakcja | Opublikowany 29 listopada 2013 o 10:11 |

Dziwnym wydaje się, że chcemy zaprosić Was na otwarcie galerii handlowej w Krakowie, jednak udało nam się zdobyć informację o tym, że w Galerii Bronowice czeka na graczy specjalny planszówkowy kącik, a na miłośników książek - biblioteka.

W budynku pojawi się wiele atrakcji dla dzieci i dorosłych. Specjalny games room dla planszówkowiczów, będzie znajdował się na pierwszym piętrze i dysponował ponad 100 grami do wyboru, nie wliczając gotowych stołów do chińczyka, czy do szachów.

Dodatkowo, na podłodze na stałe umieszczone będą dwie wielkie plansze do gry. Pionkiem będzie mógł zostać każdy chętny klient, rzucający wielkoformatową kostką. 

Na najmłodszych czeka iFoot Kids - interaktywny plac zabaw dla dzieci. To nowy wymiar dobrej zabawy - atrakcja multimedialna, która składa się z reagującej na ruch i dotyk podłogi oraz wielodotykowego stolika. 

AdMondo, wraz z Agnieszką Radzięda, która przygotowała grafiki do Kreatywnej Planety, zapraszają na otwarcie Galerii, które odbędzie się w najbliższą sobotę, 30 listopada.

Więcej grafik z gry przygodowej dla najmłodszych na fanpage'u Admondo.

Masz opinię? Wyraź swoje zdanie