Category object (2)

Entry object (307)


Autor: Redakcja | Opublikowany 26 lipca 2015 o 16:07 |

Zapraszamy wszystkich entuzjastów kultury azjatyckiej na kolejną edycję Podlaskiego Festiwalu Anime! To właśnie u nas będziesz mógł wziąć udział w różnych ciekawych prelekcjach związanych z krajami dalekiego wschodu lub spróbować wspaniałej japońskiej potrawy jaką jest sushi! Jeśli jesteś ciekawy co jeszcze może Cię spotkać, wpadnij 19-20 września na Wydział Elektryczny Politechniki Białostockiej.

19-20 września na Podlasiu znowu będzie głośno. Na Wydziale Elektrycznym Politechniki Białostockiej będzie miała miejsce czwarta edycja Podlaskiego Festiwalu Anime. W ramach imprezy planowane są wykłady, konkursy, gry planszowe i muzyczne oraz e-sport. Dodatkowo nie zabraknie najbardziej rozpoznawalnej japońskiej potrawy jaką jest sushi. Wszystkich entuzjastów japońskiej popkultury serdecznie zapraszamy!

Panele na temat kultury Dalekiego Wschodu, degustacje japońskiego shushi, gry konsolowe, muzyczne i wiele, wiele innych atrakcji! To wszystko już jesienią podczas czwartej edycji Podlaskiego Festiwalu Anime w Białymstoku!Jeśli jesteś entuzjastą kultury azjatyckiej przyjdź do nas 19-20 września na Wydział Elektryczny Politechniki Białostockiej. Do zobaczenia na miejscu!

Interesujesz się kulturą dalekiego wschodu? Chciałbys spróbować japońskiego sushi? Lubisz grać w gry planszowe, konsolowe lub muzyczne? W takim razie koniecznie przyjdź na Podlaski Festiwal Anime 19-20 września na Wydział Elektryczny Politechniki Białostockiej. Nie może Cię u nas zabraknąć.

Masz opinię? Wyraź swoje zdanie