Category object (2)

Entry object (438)


Autor: Redakcja | Opublikowany 25 stycznia 2018 o 22:01 |

W czwartek 25 stycznia, w okolicach południa, wszyscy zapisani na wydarzenie Kopalnicon na facebooku zaczęli otrzymywać powiadomienia o usunięciu wydarzenia. Choć z początku nie było wiadomo, co jest przyczyną takiego stanu rzeczy, tuż przed drugą popołudniu pojawił się post wyjaśniający sprawę. Kopalnicon został odwołany!

W swoim krótkim komunikacie na fanpage'u konwentu, organizatorzy poinformowali nas, że konwent z przyczyn technicznych nie będzie mógł się odbyć. Poza tym nie pojawiło się więcej informacji ani szczegółów. Nie wyznaczono nowego terminu lub miejsca konwentu, co jednoznacznie wskazuje na fakt, że konwent po prostu nie odbędzie się do odwołania. Więcej detali obiecano przesłać patronom i twórcom programu. Ponieważ sami planowaliśmy wesprzeć imprezę przyjazdem i relację, z niecierpliwością wyczekujemy szczegółów. Zaktualizujemy ten wpis, gdy tylko takie otrzymamy.

Pozostaje mieć nadzieję, że Kopalnicon jeszcze powróci, choć w przypadku imprezy, która nie doczekała się nawet pierwszej edycji, może być ciężko przekonać potencjalnych uczestników do ponownego zaufania i przyjazdu. Niemniej trzymamy kciuki i obyśmy jeszcze o Kopalniconie kiedyś usłyszeli. 

Kopalnicon to konwent, który w dniach 16-18 lutego miał odbyć się w Zabrzu. Wydarzenie miało się odbywać pod ziemią, w kopalni Guido. Konwentowi towarzyszyć miały liczne atrakcje powiązane z tematyką tolkienowskiej Morii. 

 

Masz opinię? Wyraź swoje zdanie