Category object (2)

Entry object (452)


Autor: Redakcja | Opublikowany 03 września 2018 o 18:09 |

Zliżający się wrześniowy weekend to świetna okazja do spędzenia czasu na świeżym, mazurskim powietrzu... i w otoczeniu fantastów z całej Polski! Czwarta edycja festiwalu Twierdza zapowiada się równie dobrze, jak poprzednie.

Program konwentu zaczyna się w piątek 7 września o godzinie 16:00 (jednak bramy otworzą się już wcześniej) i kończy 9. w niedzielę o 16:00. Warto zajrzeć do informatora konwentowego, gdyż naprawdę pęka w szwach!

Ponownie spotkamy się ze reżyserem-scenarzystą-producentem (właściwie człowiekiem renesansu) Stanisławem Mąderkiem, twórcą filmowym i reżyserem BlackStork Studio Januszem Bocianem. Konwent będzie także stał gwiazdami i mistrzyniami cosplay'u Violet Cosplay oraz Isaabel Cosplay. Wśród gości jest także kobieta ze stali i powieściopisarka - Magdalena Kozak, spod ręki której wyszła chociażby powieść Nocarz oraz jej kontynuacje. Te postaci stanowią o atrakcyjności konwentu same w sobie, a gości ich pokroju jest znacznie więcej. Pełną listę gości znajdziecie na stronie Twierdzy!

Czas spędzony na Twierdzy umilą bloki: literacki, filmowo-serialowy, cosplay, konkursowy, artystyczny i wiele innych. Wioski fanowskie, takie jak (Strefa Postapo, Wioska Fantasy, Stalkerzy i Nocarze) zapewnią również swoje własne punkty programu.

Sobotni wieczór będzie szczególnie rozrywkowy. Tradycyjnie już, na Twierdzy odbędą się koncerty. W tym roku wystąpią dwa składy: rock-folkowa Derwana oraz metalowa (i epicka) Runika.

Bilety w przedsprzedaży można zakupić do 6 września przez stronę festiwalu: karnet na 3 dni to koszt w wysokości 45 zł.

Bilety dostępne będą też w kasach na terenie festiwalu: karnet na 3 dni - 50 zł, piątek - 25 zł, sobota - 35 zł, niedziela - 25 zł.

Zwróćcie uwagę na zniżki! Taniej na konwent wejdą rodziny z dziećmi oraz młodzież między 10 a 18 rokiem życia.

Nadal nieprzekonani? Oto wspomnienie z Twierdzy 2016. :)

Masz opinię? Wyraź swoje zdanie