Wydarzenia

Raport na Imladris w Krakowie nie tylko z kamerą


Autor: Redakcja | Opublikowany 22 listopada 2013 o 16:11 |

Już dzisiaj po 17:00 startuje w Krakowie wznowiony po kilku latach przerwy konwent Imladris. Raport Obieżyświata objął tę imprezę swoim patronatem. Ale tym razem relacje i materiały to nie wszystko, co dla was będziemy mieli. 

Od dłuższego czasu w gronie naszej ekipy zbieraliśmy się do tego kroku, ale potrzebowaliśmy dobrej motywacji, by go zrobić. Po osiągnięciu na fanpage'u liczby fanów na poziomie czterech cyferek, a na YouTube subskrybuje nas niemal 800 widzów, uznaliśmy, że już czas. No i całej sprawie pomógł też fakt, że w to konwent pod naszym nosem - w Krakowie.

A teraz oficjalnie. Ivellios i Pepcok w najbliższą niedzielę o 12:00 poprowadzą dla was prelekcję pt. Fantastyczne media - czy są nam potrzebne? Możecie liczyć na przegląd funkcjonowania mediów fantastycznych w Polsce. Przede wszystkim jednak zobaczycie, jak wygląda praca po obydwu stronach obiektywu kamery i trudach tworzenia innowacyjnej, niszowej telewizji internetowej dla fantastów.

Dodatkowo w sobotę w samo południe odbędzie się także prelekcja Ivelliosa o jego ulubionym temacie pt. Wierzę w jednego Tolkiena..., z której będziecie mogli dowiedzieć się, jaki mit stworzył Tolkien, jak on funkcjonuje wśród nas fantastów i fanów oraz gdzie najzagorzalsi fajni Tolkiena są usytuowani względem reszty fandomu.

Masz opinię? Wyraź swoje zdanie