Gry planszowe

Kwietniowe premiery wydawnictwa Black Monk Games


Autor: Redakcja | Opublikowany 07 kwietnia 2013 o 00:04 |

W kwietniu 2013 roku na światło dzienne wyjdą aż trzy pozycjeBlack Monk Games. Poniżej informacja bezpośrednio od wydawnictwa

ZOMBICIDE

Gra była przebojem 2012 roku w USA, aktualnie powstaje jej "Sezon 2- Prison Outbreak" oraz dodatek "Toxic City Mall", które pojawią się także w języku polskim w 2. połowie 2013.
W planach mamy także urozmaicenie oferty o dodatkowe zestawy figurek, plansz oraz darmowe scenariusze i kampanie w języku polskim, które już wkrótce będzie można ściągnąć z naszej strony www.zombidice.pl

TAK, MROCZNY WŁADCO!

Mamy przyjemność ogłosić początek nowej linii gier w ofercie wydawnictwa Black Monk.
Linia RIGOR MORTIS obejmować będzie przede wszystkim nową edycję znanej już polskim graczom gry planszowej KRAGMORTHA, która pojawi się w 2. połowie 2013.
Już jednak z początkiem kwietnia oddamy w Wasze ręce narracyjną grę karcianą w świecie Kragmorthy: TAK, MROCZNY WŁADCO!
Uzupełnieniem tych gier będzie seria 9 tomów komiksu RIGOR MORTIS, która przybliży fanom świat Kragmorthy i historię Mrocznego Władcy.

MUNCHKIN APOKALIPSA W kwietniu pojawi się na półkach także nowa gra podstawowa w świecie Munchkina: MUNCHKIN APOKALIPSA. Tytuł ten jest samodzielną grą, można ją także łączyć z innymi grami z serii Munchkin.

Masz opinię? Wyraź swoje zdanie