Konwenty

Gość Kreskonu i tajemniczy program


Autor: Redakcja | Opublikowany 18 lipca 2013 o 13:07 |

 Organizatorzy mają zaszczyt ujawnić kolejną tajemnicę Kreskonu! Chodzi o gościa specjalnego, który odwiedzi tomaszowski konwent. Będzie nim Stefan Darda, autor bestsellerowych horrorów osadzonych m.in. na Roztoczu. Będziecie mogli spotkać się z pisarzem, zadać mu nurtujące Was pytania i posłuchać o tajemnicach, które natchnęły go do pisania.

Prócz tego szykowane są interesujące prelekcje i konkursy. Będzie o watykańskich szpiegach oraz procesach prowadzonych przez papieską inkwizycję. Skoro tematyka to tajemnice i teorie spiskowe to zabraknąć nie może Templariuszy! Znakomite nagrody będziecie mogli wygrać, np. w konkursach muzycznym i wiedzy o Silent Hill.

Więcej informacji znajdziecie na stronie konwentu - http://kreskon2013.dl.pl. Organizatorzy wciąż czekają na Wasze zgłoszenia programowe kierowane na adres [email protected]. Pamiętajcie, że przewidziane zniżki akredytacyjne dla wszystkich prowadzących oraz upominki dla wylosowanych szczęśliwców! Los może się do Was uśmiechnąć już teraz. Wystarczy, że udacie się na portal Facebook i tam odnajdziecie profil Kreskonu :)"

Masz opinię? Wyraź swoje zdanie