Konwenty

Larpuj na północy!


Autor: Redakcja | Opublikowany 27 lutego 2016 o 17:02 |

SPOT 2016 to już siódma edycja SPOT-kania z larpami. Ten niewielki konwent jest dedykowany larpom oraz innym grom fabularnym. Tegoroczny SPOT odbędzie się w terminie 29 kwietnia – 2 maja na terenie szkoły podstawowej w Baninie (koło Gdańska) i będzie trwał o dzień dłużej niż poprzednia edycja. Koszt udziału w konwencie to jedyne 80 zł za 4 dni z noclegiem.

Więcej podstawowych informacji można znaleźć na stronie wydarzenia.

Głównym rdzeniem SPOTa jest program – zawsze bogaty i różnorodny. W tym roku łączna długość programu wyniesie 90 godzin w ciągu 4 dni i zostanie podzielony na dwa, równolegle biegnące bloki programowe. Na tę chwilę zostało już zgłoszonych ponad 17 punktów programu, w tym 12 larpów. Zgłaszanie punktów programu trwa do 1 kwietnia 2016 r.

Zobacz szczegółowe informacje o programie.

Jak co roku zostanie rozegrany konkurs Czary – już po raz piąty. Czary 2016 zostały zmienione w stosunku do poprzednich lat, m. in. mniejsza skala ocen, które będą przyznawane w kategoriach: najlepszy larp i najlepszy strój. Dodatkowo, zostanie przyznana nagroda publiczności za najlepszy strój. Za wybór zwycięzcy/ów odpowiada Pracownia Gedeona.

Więcej o konkursie Czary 2016

Zobacz także fanpage wydarzenia.

Masz opinię? Wyraź swoje zdanie