Category object (2)

Entry object (432)


Autor: Redakcja | Opublikowany 16 września 2017 o 20:09 |

Imladris - najbardziej klasyczny konwent fantastyki w Krakowie - powraca po raz szesnasty i w dniach 13-15 października. To już za miesiąc, a więc pora, byśmy przekazali Wam garść przydatnych informacji od organizatorów.

Wydarzenie po raz kolejny gościć będzie na ulicy Studenckiej 13 w Krakowie - gdzie znajduje się teraz XLII Liceum ogólnokształcące. Na konwent po raz kolejny zapraszają organizatorzy zrzeszeni w Historia Vita (twórcy imprez takich jak Smokon, Serialkon czy Whomanicon).

Wiemy już, że gośćmi tegorocznej edycji będą Paweł Majka, Kuba Ćwiek, Anna Kańtoch, Michał Cholewa, Magdalena Kucenty oraz - zawsze obecny na Imladrisie - Andrzej Pilipiuk. 

Jak co roku, obok paneli z autorami, liczyć możemy na perelekcje, panele dyskusyjne, konkursy, turnieje, bogaty w gry gamesroom oraz więcej atrakcji. Będziemy Was o nich informować na bieżąco i na pewno nasza redakcja także zawita na miejsce z kamerami. 

Tymczasem Wy już szykujcie sobie wolne na weekend 13-15 października, bo jesteśmy pewni, że wydarzenie będzie warte Waszego udziału.

Masz opinię? Wyraź swoje zdanie