Category object (71) Category object (8)

Entry object (453)


Autor: Redakcja | Opublikowany 28 listopada 2018 o 11:11 |

Koniec nadchodzi! O zbiórce na polskie wydanie nowej edycji Zewu Cthulhu RPG na pewno już słyszeliście. I jeżeli nadal zastanawialiście się nad wsparciem projektu, to musicie się spieszyć, bo zostały już tylko 2 dni. 

Projekt na wspieram.to uruchomiony przez wydawnictwo Black Monk Games ruszył niemal miesiąc temu i w ciągu 23 pierwszych minut udało się go ufundować. Akcja ma na celu wydanie polskiej wersji 7 edycji tej kultowej gry fabularnej. I już można mówić, że stała się hitem wśród polskich graczy RPG. Do teraz udało się już przebić cel 11 razy, a to dzięki wsparciu ponad 1400 uczestników.

Sam podręcznik podstawowy do gry to jednak nie wszystko, co otrzymać może wspierający projekt. Wybierając Zestaw Strażnika otrzymamy także limitowane kości, scenariusze, ekran, mapy, karty badaczy, talie dodatkowych kart, muzykę i wiele innych dodatków elektronicznych. Za 289 zł otrzymacie zestaw wart rynkowo około 700 zł. Jednak kolekcjonersko to także wyjątkowa gratka, gdyż możecie wybrać alternatywną, limitowaną okładkę.

Zew Cthulhu to gra fabularna stworzona przez firmę Chaosium Inc. osadzona w wykreowanym przez H.P. Lovecrafta świecie grozy. Gracze wcielają się w Badacy Tajemnic, którzy walczą z potwornościami mitologicznymi i starają się uratować świat przed zagładą i obłędem. 

Jeżeli chcielibyście też dowiedzieć się więcej o projekcie i znaleźć innych fanów Zewu Cthulhu, to możecie też zajrzeć na grupę na facebooku

Czasu na wsparcie nie zostało dużo, więc lepiej się spieszyć. Wszelkie szczegóły znajdziecie na stronie zbiórki

Masz opinię? Wyraź swoje zdanie